PC Dünyası

Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

PC Dünyası

Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Uyeols10

PC Dünyası

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Dünya

Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Dragonageoriginskapakku Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Painkillerresurrectionk Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Left4dead2kapakkucuk Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Jamescameronsavatarthegz Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Callofdutymodernwarfarei Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Kucukpes2010kapak Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Fifa2010kapakkucuk Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Callofjuarezboundinblooo Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Deltaforcextreme22009

Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler

HerakletuS
    HerakletuS
    Board Admin
    Board Admin

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 352
    <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 6045
    Başarı Puanı Başarı Puanı : 39
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/11/09
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler Empty Canlı Yayında Kendini Tutamayıp Küfür Edenler

Mesaj tarafından HerakletuS C.tesi Mayıs 15, 2010 3:17 pm

1-CNN Turk un ilk yayina basladigi zamanlar studyoda haber sunan zatin yayinin bittigini ama sesin kesilmedigini bos gecip rejiyle olan muhabbeti:
    - ankaraya mi baglaniyoruz simdi?
    - ...tir et ankarayi!? Banu'yu bulun bana

2-Mehmet Ali Erbil\'in Çarkifelek adli programda arabayi istiyorum diyen kadina arabayi kimin için istiyorsunuz diye sormasi, kadinin oglum için istiyorum deyince yaka mikrofonu açik olan Mali\'nin "oglunun ..... koyayim\" demesi... Tabii ardindan tv lerde kanal kanal gezip özürler dilemis bayagi bir kivirmaya falan çalismis ama epey bir tazminati da aslanlar gibi ödemistir.

3-Show TV de yayinlanan cocuklararasi bir bilgi yarismasinda cevabi yanlis cikan cocugun \"hass.....\" demesi.

4-Mutluhan Suner\'in Barcelona-Galatasaray sampiyonlar ligi maci sonrasinda bir ropörtaj oncesi \"Aniiil!... ...iyim mi yapicaginiz isin içine ben?\" diye bagirmasi.

5-Yine bi telegol programinda, ali sami alkis fatih terim icin; bu fatih terim sahaya ben ciksam benide futbol oynatacak diyor.. programin mahalle kahvesi ortaminin etkisine kendini kaptirmis Turgay Şeren de, \"yok ebenin ... ali sami\" diyerekten bu konuda tarihe geçmistir

6-Bilmeyen yoktur yine de hatirlatalim.... Olay tolga garipoglu nun sundugu Hugoda geçiyo. neyse 12-13 yaslarinda bi çocuk tuslara basiyo din din dinnn..
    “islemiyo tolga abi hakkim gitti tuslara basiyom islemiyo tolga abi.)))”
    “Olsun daha 2 can hakkimiz var” o güler yüzüyle, neyse oynaniyo dinn.dinnn.
    “tolga abi islemiyo.”
    o da “iyi basman gerekiyo geç kaliyosun galiba neyse son hakkini iyi kullan”
    neyse oyuna geçiliyo dinnnnnnnnnn..)))
    “Tolga abi yine olmadi. Bastim bastim islemedi.”“Olsun” diyo Tolga. “Bir daha ararsin Hugoyu üzmeyelim dimi” gibi bi sözcükler ardindan çocuktan söle bi yanit geliyo
    hugonun ..... koyyim...!
    “Aaa çok ayip olmuyomu bak tolga abin kiziyo sana” diyo el isareti yaparak.
    Çocuktan gelen yanit su: \"Tolga abinin de ..... koyyim...\"
    Tabiki reklam falan giriyo. Kanal 6 bu yüzden 2-3 gün kapaniyo..

7-bide Erman hocadan bir alinti... steviç yedek kulubesinde bacak bacak üstüne atmis oturuyor.
    Erman hoca - bu nasil futbolcu ya... sanki sadrazamin sol ....
    sansal: - hop hoca hop....

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 7:02 pm