PC Dünyası

ACI MSN NİCKLERİ Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

PC Dünyası

ACI MSN NİCKLERİ Uyeols10

PC Dünyası

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Dünya

ACI MSN NİCKLERİ Dragonageoriginskapakku ACI MSN NİCKLERİ Painkillerresurrectionk ACI MSN NİCKLERİ Left4dead2kapakkucuk ACI MSN NİCKLERİ Jamescameronsavatarthegz ACI MSN NİCKLERİ Callofdutymodernwarfarei ACI MSN NİCKLERİ Kucukpes2010kapak ACI MSN NİCKLERİ Fifa2010kapakkucuk ACI MSN NİCKLERİ Callofjuarezboundinblooo ACI MSN NİCKLERİ Deltaforcextreme22009

ACI MSN NİCKLERİ

TheBestChaR
    TheBestChaR
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 104
    <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 172
    Başarı Puanı Başarı Puanı : 3
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/01/10
    <b>Nerden</b> Nerden : İstanbul Esenyurt

ACI MSN NİCKLERİ Empty ACI MSN NİCKLERİ

Mesaj tarafından TheBestChaR Paz Mart 07, 2010 11:50 am

aglama gözlerim bir vefasız için sızlama yüregim bir hayırsız için hele sen hıc konusma dılım bır serefsize SENI SEVIYORUM dedign için...
    нαтıяℓαмαк уαşαмαк кα∂αя güzєℓѕє υηυтυℓмαктα öℓüм кα∂αя α¢ı∂ıя

NE HAYALLER KURDUM SENSİZ NE RÜYALAR GÖRDÜM BİZSİZ ŞİMDİ SENSİZİM RÜYASIZ VE HAYALSİZ

KaDéhİmDé Sén VarDın İçMéyİ ßırAktım..DumAnımDa SéN vArDın SiGarAyı ßırAkTım..ßaKtIm SénSiz oLmuy0r YaşaMayI ßırakTım..

sevmek iki kişiliktir ama acı hep tek kişiliktirrr.......

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

HeRsEyİ ÖğReNdİğİn KaDaR BiLİRsİn BuNUdA öğReN sEvDiĞiN kAdAr SEvİLiRsİn...

нαтıяℓαмαк уαşαмαк кα∂αя güzєℓѕє υηυтυℓмαктα öℓüм кα∂αя α¢ı∂ıя

(¯`·._.·[sevmenin bedeli acı çekmekse ödül kavuşmakta mı yoksa ayrılıkta mı]·._.·´¯)

sevginin degerini yalnızlıkta kaybettim yalnızlıgın acısını kendimden cıkardım

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 12:35 am