PC Dünyası

Esprili Romantik NickléR Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

PC Dünyası

Esprili Romantik NickléR Uyeols10

PC Dünyası

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Dünya

Esprili Romantik NickléR Dragonageoriginskapakku Esprili Romantik NickléR Painkillerresurrectionk Esprili Romantik NickléR Left4dead2kapakkucuk Esprili Romantik NickléR Jamescameronsavatarthegz Esprili Romantik NickléR Callofdutymodernwarfarei Esprili Romantik NickléR Kucukpes2010kapak Esprili Romantik NickléR Fifa2010kapakkucuk Esprili Romantik NickléR Callofjuarezboundinblooo Esprili Romantik NickléR Deltaforcextreme22009

2 posters

Esprili Romantik NickléR

Fearlesstolqa
    Fearlesstolqa
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
    <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 17
    Başarı Puanı Başarı Puanı : 3
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/02/10

Esprili Romantik NickléR Empty Esprili Romantik NickléR

Mesaj tarafından Fearlesstolqa C.tesi Şub. 13, 2010 9:43 pm

♥️ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.

♥️ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

♥️ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.

♥️ Birakip gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla…

♥️ Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun.

♥️ Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim. Imza: Copcu Riza

♥️ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok… Lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktari! msn nickleri
    ♥️ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!

♥️ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.

♥️ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.

♥️ Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin.

♥️ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder.

♥️ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes…

♥️ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis. msn nickleri

♥️ Sabahlari kahvalti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum. Oglenleri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum. Gece olunca uyuyamiyorum cunku acim.

♥️ Eline almis bir cicek sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem cicek nerden bilecek.

♥️ Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkalar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte.

♥️ Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter.

♥️ Butun kizlar cicek olsun, ari olmazsam namerdim.

♥️ Bizi cekemediler, halat koptu canim.

♥️ Allah`im !! Kendim icin birsey istemiyorum, sadece anneme elma yanakli, bal dudakli, sutun bakcakli bir gelin nasip eyle.

♥️ Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim.

♥️ Kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar.

♥️ Asik olup izdirap cekecegime, nezle olup burnumu cekerim.

♥️ Para icin evlenme, borc almak daha hesaplidir.
    SpecuLatoR
    SpecuLatoR
    Board Admin
    Board Admin

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 149
    <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5463
    Başarı Puanı Başarı Puanı : 29
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/02/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Nereye

Esprili Romantik NickléR Empty Geri: Esprili Romantik NickléR

Mesaj tarafından SpecuLatoR C.tesi Şub. 13, 2010 10:45 pm